Site-ul consultantilor SAP din Romania
https://sap-consulting.ro/phpbb/

creare raport de profitabilitate - tranzactia KE30
https://sap-consulting.ro/phpbb/viewtopic.php?f=1&t=23
Pagina 1 din 1

Autor:  Mihaela [ Mie, 29-Oct-2003 17:05 ]
Subiectul mesajului:  creare raport de profitabilitate - tranzactia KE30

Salve!
As vrea sa va intreb daca a lucrat cineva mai mult cu tranzactia KE30 si cu rapoartele de profitabilitate. Trebuie sa fac un astfel de raport si m-am "lovit" :shock: de o problema...si as vrea sa o rezolv cumva.. :wink:

Multumesc:)

Pagina 1 din 1 Ora este UTC + 2 [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/