Acum este Mie, 24-Iun-2026 02:05

Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Coada de asteptare
MesajScris: Mar, 04-Noi-2003 13:56 
Neconectat

Membru din: Lun, 26-Mai-2003 13:42
Mesaje: 144
Locaţie: Bucuresti
Pt a face o modificare in sis productiv, se face o cerere, se elibereaza si se transporta. Apoi, in sis.prod. se incarca cererea respectiva cu stms.
Intrebare: se pot sterge/muta/arhiva cererile incarcate? Ce implicatii sunt? Se mai vad in prod. ca cereri incarcate?

Multumesc


Sus
 Profil  
Răspuns cu citat  
 Subiectul mesajului: Re:Coada de asteptare
MesajScris: Mar, 04-Noi-2003 15:30 
Neconectat
Site Admin

Membru din: Lun, 19-Mai-2003 12:03
Mesaje: 324
Locaţie: Bucuresti
In primul rand nu ar trebui folosit termenul coada de asteptare, care are in SAP o cu totul alta semnificatie ci altceva, de ex. lista cererilor importate.

Ca sa raspund la intrebare, dupa import cererile se pot sterge/muta/arhiva. Se va reduce putin functionalitatea STMS pt. aceste cereri dar nu este important.


Sus
 Profil  
Răspuns cu citat  
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
POWERED_BY
Translation/Traducere: phpBB România