| Site-ul consultantilor SAP din Romania https://sap-consulting.ro/phpbb/ |
|
| dialog steps per user. https://sap-consulting.ro/phpbb/viewtopic.php?f=6&t=22 |
Pagina 1 din 1 |
| Autor: | gri [ Mie, 29-Oct-2003 11:03 ] |
| Subiectul mesajului: | dialog steps per user. |
salut. tre' sa stabilesc cati pasi de dialog face un anumit user intr-o saptamana, ca sa dau un raport despre necesitatile utilizatorilor mei. care tranzactie mi-ar fi utila? exista vreun raport standard? exista vreo varianta in st03? |
|
| Autor: | Costin Albu [ Mie, 29-Oct-2003 13:21 ] |
| Subiectul mesajului: | RE: dialog steps per user |
Da, se foloseste ST03 -> Perf. databasese -> Selectezi o saptamana -> Go to -> Profiles -> User profile Indicatorul este foarte special. Luat de sine-statator practic nu iti spune nimic. |
|
| Autor: | gri [ Mie, 29-Oct-2003 13:38 ] |
| Subiectul mesajului: | |
multumesc. am incercat si functioneaza. ma supara ca tre' sa iau cele trei masini pe care le avem la rand, ca daca dau pe total imi arata o aiureala (adica nu pricep eu ce e acolo) dar merge. imi trebuia o statistica din asta ca sa impart userii in low, medium si high.... si criteriu este numarul de dialog steps. deci, mersi. |
|
| Pagina 1 din 1 | Ora este UTC + 2 [ DST ] |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group https://www.phpbb.com/ |
|