| Site-ul consultantilor SAP din Romania https://sap-consulting.ro/phpbb/ |
|
| Coada de asteptare https://sap-consulting.ro/phpbb/viewtopic.php?f=6&t=25 |
Pagina 1 din 1 |
| Autor: | Ciprian [ Mar, 04-Noi-2003 13:56 ] |
| Subiectul mesajului: | Coada de asteptare |
Pt a face o modificare in sis productiv, se face o cerere, se elibereaza si se transporta. Apoi, in sis.prod. se incarca cererea respectiva cu stms. Intrebare: se pot sterge/muta/arhiva cererile incarcate? Ce implicatii sunt? Se mai vad in prod. ca cereri incarcate? Multumesc |
|
| Autor: | Costin Albu [ Mar, 04-Noi-2003 15:30 ] |
| Subiectul mesajului: | Re:Coada de asteptare |
In primul rand nu ar trebui folosit termenul coada de asteptare, care are in SAP o cu totul alta semnificatie ci altceva, de ex. lista cererilor importate. Ca sa raspund la intrebare, dupa import cererile se pot sterge/muta/arhiva. Se va reduce putin functionalitatea STMS pt. aceste cereri dar nu este important. |
|
| Pagina 1 din 1 | Ora este UTC + 2 [ DST ] |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group https://www.phpbb.com/ |
|